هلدینگ سفیر لاهیجان

 

 معرفی و تاریخچه هلدینگ سفیر لاهیجان

 

دکتر مهدی نشاط کارآفرین برتر کشور به مدت ۷ سال پیاپی، بنیانگذار و مالک هلدینگ سفیر لاهیجان است . او از ۱۸ سالگی شروع به فعالیت اقتصادی کرد . ایشان تقریبا در سن ۲۱ سالگی جوانترین میلیاردر کشور در حوزه کامپیوتر و اینترنت شناخته شد و توانست خیلی زود در این زمینه پله های ترقی را طی کند اما در پی مشکلاتی که پیش آمد در این حوزه ورشکست شد .  اولین شخصی است که سه بار میلیاردر شده و ورشکست شده و دوباره شروع کرده. ایشان دارای شخصیتی امیدوار، جنگجو و ریسک پذیر اند.

این هلدینگ که در سال ۱۳۹۰ در خیابان پاسداران افتتاح شده اکنون شامل  دپارتمان مشاوره املاک ، دپارتمان مهندسی معماری و ساخت و ساز ، دپارتمان آی تی و طراحی سایت دپارتمان ساخت و ساز ، دپارتمان حقوقی و … است . با چندین شعب فعال در داخل و خارج از کشور و دارای حدود ۸۰۰ نفر پرسنل . هلدینگ سفیر لاهیجان نیز یکی از شعبات این هلدینگ است که سال ۱۳۹۹ در شهر لاهیجان شروع به کار کرده است. نماینده هلدینگ سفیر در لاهیجان آقای خیرالله نیک فر هستند.

هلدینگ سفیر لاهیجان

 

ساختار و سازمان هلدینگ املاک: نقش و ترکیبات

 

شرکت هلدینگ شرکتی است که هیچ چیزی تولید نمی‌کند و هیچ محصول یا خدماتی را به فروش نمی‌رساند. این شرکت‌ها با کنترل سهام دیگر شرکت‌ها فعالیت می‌کنند و اغلب به عنوان «شرکت مادر» یا سامان اصلی، و شرکتی که سهام آن کنترل می‌شود، شرکت وابسته یا فرعی شناخته می‌شوند.

شرکت هلدینگ از طریق کنترل دارایی‌ شرکت‌های وابسته‌ی خود کار می‌کند. این دارایی‌ها شامل سهام، سرمایه، اوراق قرضه، حقوق ثبت اختراع و املاک و مستغلات است. هلدینگ‌ها یا بیش از ۵۰٪ از سهام یک شرکت را برای به دست آوردن مالکیت شرکت وابسته می‌خرند و یا شرکت‌های خود را از ابتدا و با حفظ حقوق مالکیت می‌سازند.

هلدینگ ساختمانی باهدف اصلی فعالیت در حوزه ساخت‌ و ساز، مالکیت ساختمان‌ها، املاک و مستغلات باهدف کسب سود برای سهامداران آن شرکت ایجاد می‌شود.  هلدینگ ساختمانی مانند سایر هلدینگ‌ها، شرکت‌های زیرمجموعه‌ای دارد که در زمینه ملک و املاک و ساختمان‌ سازی فعالیت می‌کنند.

هلدینگ سفیر لاهیجان

رویکردها و استراتژی‌های مدیریتی در هلدینگ سفیر لاهیجان

 

آموزش

 

آموزش جریانی است که طی آن کارکنان دانش، مهارت و نگرش های مناسب برای ایفای نقش خاصی را می آموزند. در این جریان  معلومات در ذهن فرد جایگزین شده و با آگاهی های قبلی فرد تلفیق می شود و در نتیجه در رفتار فرد تغییراتی مثبت اتفاق می افتد.

سمینار کارگاه های آموزشی مدرسان و استراتژیست های ما با استفاده از علم روز دنیا با متد های آموزشی جدید، شما و کمپانی و تیم شما را ارتقاء چشمگیری میدهند.

 

 دیجیتال مارکتینگ

ما به عنوان یک شرکت متمرکز دیجیتال مارکتینگ در ایران، تهعد خود به مشتریان را اجرای اصولی و بروز این استراتژی ها میدانیم و با ایجاد بسترهای مناسب در فضای آنلاین، کمک به پیشبرد کسب و کارها و اهداف تعریف شده در شرایط رکود می کنیم. هدف ما ازده خدمات طراحی سایت هایی اختصاصی و متمایط بمنظور نمایش تاثیر گذار از محصول و خدمات برندهای لوکس می باشد.

در طرح هلدینگ سفیر سعی داریم تا تمایز و زیبایی را در کنار اصول  دیجیتال مارکتینگ به مشتریان ارائه دهیم.

سی آر ام

سی آر ام یک راهکار، یک استراتژی و یک ابزار منحصر به فرد برای افزایش فروش و رضایت مشتریان است. از لحاظ لغوی به معنای مدیریت ارتباط با مشتریان بوده و به تمام راه هایی که تجربه مشتری اط خرید را بهبود می بخشد خلاصه می شود.

هلدینگ سفیر برای ارتباط بهتر با مشتریان خود از سی آر ام قوی و کارآزموده برای ارتباط بیشتر با مشتریان  خود برخودار می باشد.

 

هلدینگ سفیر لاهیجان

 

نگاهی به سیاست‌ها و برنامه‌های توسعه‌یافته هلدینگ سفیر لاهیجان

 

برندینگ

هدف ما در هلدینگ سفیر ایجاد سادگی، هوشمندی و شفافیت در بازار مسکن است. سادگی و هوشمندی با کوتاه کردن هزینه، زمان و فرآیند جستجو و انتخاب مسکن و شفافیت با ایجاد فضایی مطمئن برای خریدار و فروشنده بدست می آید.

برندینگ و اعتماد سازی رابطه مستقیمی دارند و هر کدام محرک دیگری اند.

اولین امتیازی که برند شدن به یک کسب و کار می دهد جذب  اعتبار و اعتماد است. همچنین اعتبار و اعتماد باعث برجسته شدن یک برند می شود و با بولد شدن یک برند میزان مراجعه  کننده آن کسب و کار بالا میرود و سپش توسعه پیدا می کند.

حاشیه، عدم خدمات رسانی، عدم پاسخگویی و …از عوامل حذف و یا فیم شدن یک برند محسوب می شود.

برندهای زیادی هستند که با وجود قدیمی بودنشان همچنان فعال اند و از بهترین ها در عرصه خودشان شمرده میشوند.

طراحی دکوراسیون

مواردی که در تزئینات منزل کاملا به چشم می آید استفاده از طرح ها و ایده های جدید و خلاقانه است. هیچگاه دکوراسیون داخلی خانه شما با تزئیناتی که سال ها در خانه های مختلف اجرا شده است زیبا به نظر نمی رسد،  هر چند اگر واقعا زیبا باشد.  زیرا تزئینات جدید در منزل بسیار بیشتر از تزئینات متداول برای چشم ها و نگاه ها جذابیت دارد.  ما در هلدینگ سفیر با مهندسین  مجرب برای ساخت خانه ای گرم و  چشم نواز در خدمت شماهستیم

نقش هلدینگ سفیر لاهیجان در توسعه‌ی شهری و رونق اقتصادی

 

املاک سفیر لاهیجان به‌عنوان یک شاخصه در بازار املاک این منطقه شناخته می‌شود. این مجموعه از تخصص و تجربه برخوردار بوده و به واسطه‌ی تیم متخصص و کارآزموده‌ای که دارد، خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. از جمله این خدمات می‌توان به خرید، فروش و اجاره ملک‌های مسکونی و تجاری، مشاوره‌ی حقوقی و مشارکت در ساخت اشاره کرد.

این مجموعه با تخصص و تجربه خود، به فراهم کردن خدمات گسترده در زمینه‌ی خرید، فروش و اجاره‌ی ملک‌ها برای مشتریان محلی و خارجی می‌پردازد.

املاک سفیر=اساتید جهانی بازاریابی نوین+تجربه بزرگان+محک اقتصادی بازارنظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را درباره این نوشته برای ما ارسال کنید


بروز رسانی در ۱۴۰۲/۱۲/۱۰